Kombëtarja Shqiptare!

Krijuar më 1932, Kombëtarja Shqiptare është ekipi kombëtar i futbollit që përfaqëson shqiptarët nga të gjitha trojet etnike.

Skuadra

Futbollistët që aktualisht përfaqësojnë ngjyrat më të bukura mbi dhe.

Portier

Etrit Berisha

Thomas Strakosha

Elhan Kastrati

Simon Simoni

Mbrojtës

Elseid Hysaj

Ivan Balliu

Berat Gjimshiti ©

Marash Kumbulla

Frederic Veseli

Arlind Ajeti

Enea Mihaj

Mario Mitaj

Mesfushor

Amir Abrashi

Klaus Gjasula

Ylber Ramadani

Keidi Bare

Nedim Bajrami

Kristjan Asllani

Qazim Laçi

Odise Roshi

Endri Çekiçi

Sulmues

Armando Sadiku

Jasir Asani

Myrto Uzuni

Sokol Cikalleshi

Armando Broja

Taulant Seferi

Mirlind Daku

Arbnor Muja

Ernest Muçi

Kryetrajner

Sylvio Mendes Campos Junior

Manage all your prospects in one place

Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur excepteur.

Individual Lead Profile - Startech X Webflow Template

Individual lead profile

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur ametirure adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt.

Advanced Deal Tracking - Startech X Webflow Template

Advanced deal tracking

Ut enim ad minim veniam quis nostrud essedes sit voluptate velitexercitation ullamco laboris nisi ut.

Manage All Your Prospects In One Place - Startech X Webflow Template

Close more deals, faster with Startech

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.

2.7X
Faster deals
68%
More deals closed
99%
Happy Clients
90%
Retention rate
Close More Deals, Faster With Startech - Startech X Webflow Template

Statistika të ndryshme

Lista e futbollistëve me më së shumti paraqtije dhe gola në histori të Kombëtares.

Lojtarët me më së shumti paraqitje:

Nr

Emri Mbiemri

Vitet aktive

N

G

1

Lorik Cana

2003 - 2016

93

1

2

Altin Lala

1998 - 2011

80

3

3

Klodian Duro

2001 - 2011

78

6

4

Ervin Skela

2000 - 2011

76

13

5

Etrit Berisha

2012 - Aktiv

75

0

6

Erjon Bogdani

1996 - 2013

75

18

7

Foto Strakosha

1990 - 2004

74

0

8

Ansi Agolli

2005 - 2018

73

3

9

Andi Lila

2007 - 2019

70

0

10

Altin Haxhi

1995 - 2009

68

3

Golashënuesit më të mirë:

Nr

Emri Mbiemri

Vitet aktive

G

N

1

Erjon Bogdani

1996 - 2013

18

75

2

Alban Bushi

1995 - 2007

14

67

3

Sokol Cikalleshi

2014 - Aktiv

13

58

Ervin Skela

2000 - 2011

13

76

5

Armando Sadiku

2012 - Aktiv

12

35

6

Altin Rraklli

1990 - 2004

11

63

Hamdi Salihi

2006 - 2015

11

50

8

Sokol Kushta

1987 - 1996

10

31

Igli Tare

1997 - 2007

10

68

10

Adrian Aliaj

2002 - 2006

8

29

Njoftimet për ndeshjet

Për momentin nuk ka asnjë njoftim.

Na duhesh edhe ti!